08. kwiecień 2015
Comedy Central Polska szuka „najseksowniejszego polskiego geeka”. Bazinga!

Comedy Central Polska szuka „najseksowniejszego polskiego geeka”. Bazinga!

W związku z premierą 8. sezonu kultowego serialu „Teoria wielkiego podrywu” Comedy Central Polska organizuje casting na polskiego geeka. Do wygrania oprócz sławy są laptopy oraz zestawy DVD z serialem. Zgłoszenie można wysłać do 21 kwietnia.

Konkurs nawiązuje do fabuły serialu i jego bohaterów - czterech prawdziwych geeków. Aby wziąć w nim udział wystarczy wystylizować się na „polskiego króla geeków”, zrobić sobie „selfie” i wysłać je za pomocą aplikacji „Casting na Polskiego Geeka” na stronie www.facebook.com/ccpl. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 21 kwietnia. Zwycięzców wybiorą Internauci, którzy za pomocą tej samej aplikacji do 23 kwietnia będą głosować
na swoich faworytów. Główną nagrodą w konkursie, oprócz „fejmu” i tytułu „polskiego geeka”, będzie laptop do gier, o którym marzy każdy geek - Acer Aspire V Nitro. Osoba, która zajmie drugie miejsce otrzyma laptopa Acer Switch 10FHD. Dodatkowo 10 najseksowniejszych zdaniem internautów geeków dostanie zestaw płyt DVD z serialem „Teoria wielkiego podrywu”.
„Teoria wielkiego podrywu w praktyce”! Bohaterami serialu „Teoria wielkiego podrywu”
są dwaj geniusze Leonard i Sheldon oraz ich przyjaciele Howard i Raj. Ci sympatyczni naukowcy potrafią rozszczepić atom, jednak długo nie wiedzieli, jak postępować z kobietami i nie mieli pojęcia o życiowych realiach. Do czasu kiedy w ich życiu pojawiła się piękna kelnerka, Penny. Pod jej wpływem w serialowych geekach dokonała się ogromna przemiana, którą widzowie mogli śledzić w dotychczasowych sezonach serii. W najnowszej odsłonie kultowej „Teorii wielkiego podrywu” każdy z nich może się już pochwalić stałym i udanym związkiem. Co ważne relacje damsko-męskie zupełnie nie wpłynęły na niecodzienne zainteresowania serialowych geeków, ich miłość do nauki, superbohaterów i „Gwiezdnych Wojen”.
Bazinga! „Teoria wielkiego podrywu” to prawdziwa kopalnia gagów, odniesień do popkultury, świata nauki i science fiction. Na palnie „Teorii wielkiego podrywu” niejednokrotnie gościli idole geeków na całym świecie, w tym: astrofizyk Stephen Hawking, współzałożyciel firmy Apple Steve Wozniak, kultowy kapitan Spock – Leonard Nimoy, czy użyczający głosu najsłynniejszemu czarnemu charakterowi w galaktyce, Lordowi Vaderowi, James Earl Jones.
Co nowego w geekoświecie? W pierwszym odcinku można było zobaczyć powrót Sheldona z jego samotnej wyprawy po Stanach Zjednoczonych. Oczywiście nie udało mu się nie wpaść w tarapaty. Jednak na ratunek, jak zawsze, przybyli Leonard i Amy. Z kolei Penny starała się o pracę w firmie farmaceutycznej. Raj w końcu przedstawił przyjaciołom swoją dziewczynę. Więcej szczegółów ze zwariowanego życia geeków i ich drugich połówek w niedzielne wieczory w Comedy Central Polska.

Nowe odcinki 8. sezonu „Teorii wielkiego podrywu” w każdą niedzielę 20:00 tylko na antenie Comedy Central Polska.
Więcej o Comedy Central zawsze na www.comedycentral.pl, na Facebooku http://www.facebook.com/ccpl, Twitterze www.twitter.com/ComedyCentralPL oraz Instagramie http://instagram.com/comedycentralpl.