17. marzec 2015
Znamy datę premiery 8. sezonu „Teorii wielkiego podrywu”!

Znamy datę premiery 8. sezonu „Teorii wielkiego podrywu”!

Nowe odcinki już od 5 kwietnia w Comedy Central.

Sheldon i jego przyjaciele powracają na antenę Comedy Central i to ze zdwojoną siłą! Już od 5 kwietnia w każdą niedzielę na fanów „Teorii wielkiego podrywu” czekać będą aż dwa premierowe odcinki 8 sezonu.

Co tym razem wydarzy się w życiu przyjaciół z Pasadeny? W pierwszym odcinku Sheldon wróci z samotnej wyprawy pociągami po Stanach Zjednoczonych i oczywiście nie uda mu się nie wpaść w tarapaty. Na ratunek, jak zwykle przybędą Leonard i Amy. Czy w trakcie swojej spontanicznej podróży, młody naukowiec znalazł odpowiedzi na nurtujące go pytania?

W nowych odcinkach zobaczymy zupełnie nową Penny i to nie tylko z uwagi na radykalną zmianę fryzury. Po wielu nieudanych próbach zaistnienia w świecie filmu, narzeczona Leonarda postanowi spróbować swoich sił jako przedstawicielka firmy farmaceutycznej. Jak odnajdzie się w nowej roli? Duże zmiany zajdą również w życiu Raja. Chłopak postanowi przedstawić przyjaciołom swoją dziewczynę Emily, jednak nie wszyscy członkowie paczki przypadną jej do gustu…

Kolejny sezon przeniesie wiele zabawnych sytuacji i niespodzianek. Poznamy słynną kuzynkę Howarda z którą stracił dziewictwo, a jednym z odcinków gościnnie pojawi się sam Billy Bob Thornton!

Oglądaj najnowsze przygody ekscentrycznych kujonów już od 5 kwietnia, w niedziele o godzinie 20:00!