19. luty 2015
ROAST JUSTINA BIEBERA 1 KWIETNIA W POLSCE!

ROAST JUSTINA BIEBERA 1 KWIETNIA W POLSCE!

Comedy Central Polska wyemituje Roast Justina Biebera 1 kwietnia o 22:00. Stacja już grzeje ruszt dla Justina Biebera. Przedstawiciele stacji ogłosili, że piosenkarz zostanie gwiazdą tegorocznego Roast’u. To dobra wiadomość dla wszystkich fanów i hejterów młodego piosenkarza, w którym kocha się co druga nastolatka.

Justin już od kilku lat prosił o Roast z jego udziałem, ale powtarzaliśmy mu, że musi najpierw stworzyć więcej materiału, z którego można się pośmiać. Jesteśmy zachwyceni, że nas posłuchał - powiedział Kent Alterman, President, Content Development & Original Programming w Comedy Central.

Roast jest przeciwieństwem benefisu i polega na publicznym naśmiewaniu się z jego gwiazdy. Na antenie Comedy Central odbyły się już między innymi: Roast Jamesa Franco, Roast Charliego Sheena, oraz Roast Roseaane Barr. W Polsce ten rodzaj rozrywki rozpropagowała stacja Comedy Central wraz z grupą Stand Up Polska. Wyśmiani zostali już między innymi Hubert Urbański, Szymon Majewski i Czesław Mozil.
Film zapowiadający Roast można pobrać pod adresem http://we.tl/qUUJT3nqY2
Więcej o Comedy Central zawsze na www.comedycentral.pl, na Facebooku http://www.facebook.com/ccpl, Twitterze www.twitter.com/ComedyCentralPL oraz Instagramie http://instagram.com/comedycentralpl.