10. luty 2015
KEVIN HART MIANOWANY MISTRZEM CEROMONII ROASTU JUSTINA BIEBERA

KEVIN HART MIANOWANY MISTRZEM CEROMONII ROASTU JUSTINA BIEBERA

Stacja Comedy Central ogłosiła, że komik i aktor Kevin Hart został mianowany mistrzem ceremonii Roastu Justina Biebera. Piosenkarz zostanie “usmażony” 14 marca w studio Sony.

Zazwyczaj nie uczestniczę w roastach, ale zrobię wyjątek dla Justina, w końcu to będą jego 21. urodziny – komentuje Kevin Hart. Mówi się, że tylko dobry przyjaciel może naśmiewać się
z wad innej osoby. W takim razie Kevin to baaardzo dobry przyjaciel Justina – dodaje Kent Alterman, President, Content Development and Original Programming w Comedy Central.

Producentem wykonawczym Roastu Justina Biebera będzie Joel Gallen z Tenth Planet Productions. Gallen był wcześniej producentem wykonawczym i dyrektorem roastów sygnowanych marką Comedy Central, m.in. Jamesa Franco, Charliego Sheena, Donalda Trumpa i Williama Shatnera. Producentem z ramienia Comedy Central będzie Jonas Larsen.

Roast jest przeciwieństwem benefisu i polega na publicznym naśmiewaniu się z jego gwiazdy. Na antenie Comedy Central odbyły się już między innymi: Roast Jamesa Franco, Roast Charliego Sheena oraz Roast Roseaane Barr. W Polsce ten rodzaj rozrywki rozpropagowała stacja Comedy Central wraz z grupą Stand Up Polska. Wyśmiani zostali już między innymi: Hubert Urbański, Szymon Majewski i Czesław Mozil.

Więcej o Comedy Central zawsze na www.comedycentral.pl, na Facebooku http://www.facebook.com/ccpl, Twitterze www.twitter.com/ComedyCentralPL oraz Instagramie http://instagram.com/comedycentralpl.