21. styczeń 2015
ŚWIATOWEJ SŁAWY PIOSENKARZ BĘDZIE GWIAZDĄ KOLEJNEJ EDYCJI „ROAST”

ŚWIATOWEJ SŁAWY PIOSENKARZ BĘDZIE GWIAZDĄ KOLEJNEJ EDYCJI „ROAST”

Comedy Central już grzeje ruszt dla Justina Biebera. Przedstawiciele stacji ogłosili, że piosenkarz zostanie gwiazdą tegorocznego Roast’u. To dobra wiadomość dla wszystkich fanów i hejterów młodego piosenkarza, w którym kocha się co druga nastolatka. Program “Comedy Central Roast of Justin Bieber” będzie nagrywany w Los Angeles. Daty nagrania i emisji zostaną ogłoszone wkrótce.

Justin już od kilku lat prosił o Roast z jego udziałem, ale powtarzaliśmy mu, że musi najpierw stworzyć więcej materiału, z którego można się pośmiać. Jesteśmy zachwyceni, że nas posłuchał - powiedział Kent Alterman, President, Content Development & Original Programming w Comedy Central.

Roast jest przeciwieństwem benefisu i polega na publicznym naśmiewaniu się z jego gwiazdy. Na antenie Comedy Central odbyły się już między innymi: Roast Jamesa Franco, Roast Charliego Sheena, oraz Roast Roseaane Barr. W Polsce ten rodzaj rozrywki rozpropagowała stacja Comedy Central wraz z grupą Stand Up Polska. Wyśmiani zostali już między innymi Hubert Urbański, Szymon Majewski i Czesław Mozil.