30. maj 2014
ROBIN WILLIAMS NA BOISKU

ROBIN WILLIAMS NA BOISKU

Nowe odcinki Przereklamowanych już w tę niedzielę, a w nich między innymi niezwykły mecz – kreatywni kontra księgowi. Widzowie będą także świadkami sesji zdjęciowej do katalogu znanej marki bieliźnianej i dowiedzą się, co kochają modelki. Wszystko to w premierowych odcinkach Przereklamowanych, tylko w Comedy Central.

Pracownicy agencji reklamowej będą przygotowywać się do starcia na boisku pomiędzy działem kreatywnym a finansowym. Stawka jest wysoka, bo drużyna, która przegra, musi zwolnić ze swojego działu pracownika. Kreatywni mają w rękawie asa, gdyż Simon jest żywą legendą firmowych rozgrywek. Nie wszyscy jednak wiedzą, że za jego spektakularnym zwycięstwem kryje się pewna tajemnica…

W kolejnym odcinku do agencji Roberts&Roberts zawitają modelki. Wraz z nimi pojawi się wart miliony dolarów… stanik. W tym samym czasie Simon i Gordon będą prowadzić spór o to, co jest ważniejsze – zdobywanie nowych klientów czy wierność wobec własnych zasad. Jak rozwiążą ten problem? Czym Andrew podbije serca modelek? I co stanie się z drogocenną bielizną? Odpowiedzi na te pytania widzowie mogą poznać już w tę niedzielę, oglądając najnowsze odcinki Przereklamowanych, tylko w Comedy Central!

Emisja 9. i 10. odcinka: 1 czerwca, niedziela, godz. 21:00
Powtórki: 6 czerwca, piątek, godz. 21:05