24. czerwiec 2014
LIPCOWE PREMIERY W COMEDY CENTRAL

LIPCOWE PREMIERY W COMEDY CENTRAL

*W lipcu w Comedy Central wielka premiera serialu Ojcowie wyprodukowanego przez Setha MacFarlane’a*! Wśród nowości znajdą się także kolejne odcinki Przereklamowanych. W ramach weekendowych maratonów będzie można obejrzeć pierwsze sezony seriali Jak poznałem waszą matkę oraz __Jeden gniewny Charlie__. Wszystko to i wiele więcej czeka w lipcu na fanów najlepszych seriali w Comedy Central!**

OJCOWIE

Ojcowie to nowy serial o relacjach ojców z ich dorosłymi dziećmi. W tej międzypokoleniowej komedii nie brakuje zabawnych sytuacji z życia głównych bohaterów. Eli i Warner, oprócz tego, że razem prowadzą firmę zajmującą się tworzeniem gier komputerowych, są najlepszymi przyjaciółmi. Ich życie wywraca się do góry nogami, gdy ich ojcowie nagle postanawiają zamieszkać ze swoimi dziećmi. W pierwszych odcinkach widzowie poznają także przebiegłą asystentkę oraz meksykańską gosposię. Serial został wyprodukowany przez Setha MacFarlane’a, twórcę takich hitów jak Ted, Family Guy czy filmu, który właśnie jest w kinach - Milion sposobów, jak zginąć na zachodzie.

Premiera: 20 lipca, niedziela, godz. 21:00

PRZEREKLAMOWANI

Ulubieńcy widzów, Robin Williams i Sarah Michelle Gellar, powracają w kolejnych odcinkach Przereklamowanych. Na fanów serialu czekają komiczne perypetie Simona Robertsa, geniusza reklamy, który swoimi niecodziennymi technikami pozyskuje coraz to nowych klientów. Wspomaga go córka Sydney, która równoważy szalony temperament ojca i nie raz ratuje go z kłopotów. W nowych odcinkach widzowie będą mogli przekonać się, jakie jeszcze szalone pomysły zrodzą się w głowach pracowników agencji Roberts&Roberts.

Emisja: niedziela, godz. 21:00
Powtórki: sobota – niedziela, godz. 13:25

WEEKENDOWE MARATONY:

Hoży doktorzy 5, 6: 5-6 lipca, sobota – niedziela, od godz. 13:50
Przyjaciele 4, 5: 12-13 lipca, sobota – niedziela, od godz. 13:50
Jak poznałem waszą matkę 1, 2: 19-20 lipca, sobota – niedziela, od godz. 13:50
Dwóch i pół 1, 2: 26-27 lipca, sobota – niedziela, od godz. 13:50