27. czerwiec 2014
ROBIN WILLIAMS CHCE BYĆ DZIADKIEM

ROBIN WILLIAMS CHCE BYĆ DZIADKIEM

Już w tę niedzielę okaże się o czym marzy Simon oraz jakie emocje w pracownikach agencji wzbudzają obchody Dnia Świętego Patryka. To wszystko w serialu Przereklamowani w Comedy Central.

W najnowszym odcinku Przereklamowanych Simon będzie zachęcał Sydney do większego zaangażowania się w nowy związek. Wszystko to ze strachu, że nie doczeka się wnuków. Zostanie dziadkiem to jedyna rzecz, której brakuje mu do pełni szczęścia. Podczas gdy Andrew będzie na urlopie, Zach przekona się, jak wygląda współpraca z innymi osobami w firmie. Sytuacja ta sprawi, że przyjaźń Andrew i Zacha stanie pod znakiem zapytania…

W kolejnym odcinku serialu, pracownicy agencji Roberts&Roberts będą musieli znaleźć idealną dziewczynę do reklamy pączków. Wywoła to kłótnię między Lauren a Sydney. Nie obędzie się też bez niechcianej wizyty sióstr Andrew, które przyjadą, by z bratem uczcić Dzień Świętego Patryka. W tym samym czasie pracownicy będą starali się ukryć to święto przed Simonem, który nie znosi atmosfery towarzyszącej obchodom zielonej fiesty.

Emisja 17. i 18. odcinka: 29 czerwca, niedziela, godz. 21:00.