08. lipiec 2014
ROZMONTOWANI – PREMIERA  W COMEDY CENTRAL FAMILY!

ROZMONTOWANI – PREMIERA W COMEDY CENTRAL FAMILY!

Rozmontowani to historia pechowca Jacka, który po powrocie do rodzinnego miasta musi odłożyć swoje plany na przyszłość i przejąć prywatne oraz zawodowe zobowiązania ojca, Tony’ego. Zadanie okaże się o tyle trudne, że Tony wciąż będzie patrzył synowi na ręce i punktował jego nieporadność. Premiera nowego serialu scenarzysty komedii Millerowie i hitu Family Guy już w ten piątek w Comedy Central Family.

Jack zostaje wyrzucony z uczelni i wraca w rodzinne strony, gdzie okazuje się, że u ojca zdiagnozowano chorobę układu krążenia. Stan zdrowia taty zmusza go do rezygnocji z prowadzenia firmy remontowej. Jack przejmuje jego obowiązki w rodzinnym biznesie. Pod czujnym okiem Tony’ego, który wciąż patrzy synowi na ręce i wytyka niepowodzenia, Jack stara się sprostać nowemu wyzwaniu.
W serialu główne role zagrali Kyle Bornheimer (Wieczór Panieński, Wielkie wesele), Edi Gathegi (Zmierzch, X Man: Pierwsza klasa) oraz znany z takich hitów jak Juno i Jobs – J.K. Simmons
Serial komediowy stworzony przez Bobby'ego Bowmana, powstał na podstawie brytyjskiego sitcomu White Van Man Adriana Poyntona.

Premiera: 11 lipca, piątek, godz. 23:30
Emisja: piątek, godz. 23:30 (2 odcinki)