16. maj 2014
NAJWIĘKSZE GWIAZDY STAND-UP POLSKA  RAZEM Z COMEDY CENTRAL  W KOLEJKACH PODCZAS NOCY MUZEÓW

NAJWIĘKSZE GWIAZDY STAND-UP POLSKA RAZEM Z COMEDY CENTRAL W KOLEJKACH PODCZAS NOCY MUZEÓW

Już w tę sobotę polskimi miastami zawładnie Noc Muzeów, choć Comedy Central uważa nazwę Noc Kolejek za znacznie celniejszą. I właśnie dlatego wraz ze Stand-Up Polska jedyny komediowy kanał w kraju przygotował niespodziankę. Podczas dłużącego się oczekiwania na zwiedzanie wystaw warszawscy kolejkowicze będą mogli spotkać komików.

Antoni Syrek-Dąbrowski, Karol Kopiec, Michał Kempa i Maciek Adamczyk razem
z Comedy Central postanowili wyjść na miasto i rozśmieszać Polaków, którzy wybiorą się na Noc Muzeów.

Jak będzie? Za te pieniądze co zaoferowało Comedy Central tylko my się zgodziliśmy. Będzie jak będzie. Zapraszam – powiedział Antoni Syrek-Dąbrowski ze Stand-Up Polska

Będący fenomenem w USA, Pop Up Stand-Up (bo właśnie tak określa się występy komików w niespodziewanych miejscach), po raz pierwszy zostanie zaprezentowany polskiej publiczności. Członkowie Stand-Up Polska pojawią się w kilkunastu miejscach, wszędzie będą działać z zaskoczenia. Na pewno jednak będzie można się ich spodziewać między godziną 20:00 a 24:00 w okolicach najbardziej obleganych miejsc, jak Centrum Nauki Kopernik, Zachęta, Muzeum Narodowe czy Centrum Sztuki Współczesnej. Szczęśliwcom, którym uda się ich spotkać, zostaną wręczone małe upominki od Comedy Central.