18. kwiecień 2014
PODRÓŻ OSTATNIEJ SZANSY

PODRÓŻ OSTATNIEJ SZANSY

*W kolejnym odcinku Teorii wielkiego podrywu między Sheldonem a Howardem wybuchnie konflikt. Aby załagodzić sytuację, pokłóceni przyjaciele postanowią wyruszyć w podróż, która będzie miała ich na nowo zbliżyć.
Czy nieporozumienia zostaną zażegnane, widzowie dowiedzą się już w tę niedzielę na antenie Comedy Central.*

W najnowszym odcinku serialu Teoria wielkiego podrywu dojdzie do wielkiej kłótni. Podczas kolacji między przyjaciółmi zaczną się przepychanki słowne – m.in. Penny zdradzi, że nie zamierza przyjąć roli zaproponowanej przez agenta. Aktorka będzie uważać, że ten angaż źle wpłynie na jej karierę. Leonard nie zgodzi się z dziewczyną, a odmienność zdań doprowadzi do awantury.
Kłótnia nie ominie również Howarda i Sheldona. Przyjaciele jednak postanowią razem wyruszyć w podróż do Teksasu, by uratować swoją przyjaźń. Nerwowo zrobi się już w samochodzie, gdy Bernadette będzie wiozła ich na lotnisko. Atmosfera nie poprawi się również w samolocie - Wolowitz będzie miał duży problem ze zniesieniem swojego kolegi.
Czy naukowcom uda się pogodzić oraz czy Leonard przeprosi Penny? Widzowie dowiedzą się już w najbliższą niedzielę w Comedy Central.

Emisja 17. odcinka: 20 kwietnia, niedziela, godz. 21:00