11. kwiecień 2014
KOŚĆ NIEZGODY W NOWYM ODCINKU  TEORII WIELKIEGO PODRYWU

KOŚĆ NIEZGODY W NOWYM ODCINKU TEORII WIELKIEGO PODRYWU

W kolejnym odcinku Teorii wielkiego podrywu będziemy świadkami, jak stół stanie się przyczyną kłótni Sheldona i Leonarda. Dodatkowo Howard dostanie kosmiczną propozycję pracy. To wszystko już w tę niedzielę w Comedy Central.

W najnowszym odcinku serialu Teoria wielkiego podrywu Leonard uświadomi sobie, że odwiedzający ich goście nie mają gdzie siedzieć. Podejmuje więc decyzję o zakupie stołu i krzeseł, czemu przeciwny jest Sheldon. Współlokator stawia jednak na swoim i pozbywa się nieużywanego biurka. Na jego miejscu daje zaś duży stół. Amy, w geście solidarności ze swoim partnerem, zjada obiad z nim na kanapie, podczas gdy reszta czeka na nich w jadalni. Czy Leonardowi uda się przekonać niepokorną parę?
Ponadto Howard dostaje propozycję ponownego udania się w kosmos. Przeciwna temu jest Bernadette, która pamięta, jak źle przeżył ostatnią podróż z NASA. Dziewczyna zwraca się o pomoc do bliskich, którzy wspólnie przekonują go, by odmówił wylotu. Aby uniknąć tej wyprawy, Howard będzie musiał posunąć się do fałszerstwa…

Emisja 16. odcinka: 13 kwietnia, niedziela, godz. 21:00
Powtórka: 19 kwietnia, niedziela, godz. 19:05