28. marzec 2014
POLICZKOWANIE i CHWILE PRAWDY  W JAK POZNAŁEM WASZĄ MATKĘ

POLICZKOWANIE i CHWILE PRAWDY W JAK POZNAŁEM WASZĄ MATKĘ

W kolejnym odcinku Jak poznałem waszą matkę widzowie dowiedzą się dlaczego najważniejszą regułą jest nie wolno ci policzkować, dopóki
nie ukończysz szkolenia. Fani serialu poznają w końcu prawdę o Barneyu.
To wszystko już w tę niedzielę w Comedy Centr

Slapsgiving, czyli karne policzkowanie, jest efektem zakładu, który zawarli między sobą Marshall i Barney w drugim sezonie Jak poznałem waszą matkę. Przez kilka lat widzieliśmy już ich sześć, w finałowym sezonie czas na siódme, tradycyjnie
- nieoczekiwane uderzenie w twarz.
Odcinek rozpoczyna się od zbliżenia przerażonego Barneya, którego dzielą sekundy od bycia uderzonym. Chwilę później cofniemy się o kilka tygodni do pubu MacLaren’s, gdzie Marshall opowie niesamowitą historię, którą przeżył podczas kursu prawidłowego policzkowania.
Widzowie przeniosą się też na chwilę z Nowego Jorku do Szanghaju i Cleveland.
W każdym z tych miast zobaczą alter ego bohaterów serialu…
W 15. odcinku serialu fani Jak poznałem waszą matkę będą świadkami nowego poziomu upojenia alkoholowego Barneya – nadmiar procentów sprawi, że przyszły pan młody zacznie mówić prawdę. Jego przyjaciele nie omieszkają wykorzystać tej niezwykłej chwili. Czego dowiedzą się o swoim przyjacielu, widzowie zobaczą już w tę niedzielę w Comedy Central.
Dla fanów Jak poznałem waszą matkę Comedy Central przygotowało również niespodziankę - w niedzielę w południe na koncie Instagram będzie można obejrzeć fragment najnowszego odcinka serialu.

Emisja 14. i 15. odcinka: 30 marca, niedziela, godz. 21:30
Powtórki: 5 kwietnia, sobota, godz. 21:00