18. marzec 2014
KWIETNIOWE PREMIERY W COMEDY CENTRAL

KWIETNIOWE PREMIERY W COMEDY CENTRAL

W marcu na widzów Comedy Central będzie czekać nowy sezon historii czworga zwariowanych przyjaciół z U nas w Filadelfii. Fani dowiedzą się również, co słychać u bohaterów serialu w trzecim sezonie Community oraz jakie komiczne historie spotkają grupę geeków z Teorii wielkiego podrywu. Zabawa gwarantowana!

U NAS W FILADELFII 7
Siódmy sezon perypetii Maca, Charliego, Denisa i Dee już w kwietniu na antenie Comedy Central. Czwórka nieokrzesanych i autodestrukcyjnych przyjaciół prowadzi pub w wiecznie pochmurnej Filadelfii. Interes ma się nie najlepiej, ponieważ nie mają zielonego pojęcia na temat prowadzenia biznesu. Poglądy bohaterów są niepoprawne politycznie, a oni sami ściągają na siebie kłopoty. Lokal wciąż świeci pustkami, ale przyjaciele nie załamują się i z uporem maniaka starają się wyjść na prostą. W siódmym sezonie paczka m.in. pojedzie do Jersey Shore, klasycznie będzie bawić się na całego i oczywiście nie uniknie problemów.

Premiera 7. sezonu: 5 kwietnia, sobota, godz. 22:25
Emisja: piątek – sobota, godz. 22:25
Powtórki: sobota-niedziela, godz. 01:00

COMMUNITY 3
Adwokat Jeff Winger (Joel McHale) traci prawo do wykonywania zawodu, gdy na jaw wychodzą jego kłamstwa związane z wyksztalceniem. Idąc na łatwiznę zapisuje się do prowincjonalnego Greendale Community College, gdzie trafiają wszyscy ci, którym nie udało się dostać na dobrą uczelnię. Jeff poznaje tam piękna studentkę Brittę. By się do niej zbliżyć postanawia udawać nauczyciela hiszpańskiego nie znając języka, co powoduje szereg komicznych wydarzeń. W trzecim sezonie przygód Jeffa i jego paczki, Troy na chwilę stanie się detektywem wyjętym wprost z filmu typu Noir, a domówka jego i Abeda zamieni się w surrealistyczny ciąg zdarzeń.

Premiera 3 sezonu: 7 kwietnia, poniedziałek, godz. 20:35
Emisja: poniedziałek - piatek, godz. 20:35
Powtórki: sobota-niedziela, godz. 23:45 (2 odcinki)

TEORIA WIELKIEGO PODRYWU 2
Comedy Central wraca do początków historii o geekach z Caltech w serialu Teoria wielkiego podrywu. Sitcom opisuje losy mózgowców o dziwacznych poglądach, którzy mają problemy z płcią piękną. Już ponad 6 lat ekscentryczni bohaterowie goszczą na naszych ekranach. Od tego czasu serial zdobył ponad 20 prestiżowych nagród. Sam Jim Parsons, odtwórca roli Sheldona, zgarnął aż 6 statuetek – m.in. 4 statuetki Emmy i jedną Grammy. Za to Teoria wielkiego podrywu została okrzyknięta najlepszym serialem komediowym aż pięć razy. Drugi sezon serialu już w kwietniu w Comedy Central.

Premiera 2 sezonu: 14 kwietnia, poniedziałek, godz. 18:25 (dwa odcinki)
Emisja: poniedzialek – piatek, godz. 18:25 (dwa odcinki)
Powtórki: poniedziałek – czwartek: godz. 22:00 (dwa odcinki), sobota, godz. 19:05

DWÓCH I PÓŁ 6
Już w kwietniu na fanów Charliego Sheena czekają kolejne odcinki szóstego sezonu serialu „Dwóch i pół” z uwielbianymi przez widzów bohaterami - Charliem, Alanem i Jakiem. Główny bohater to ekscentryczny singiel, który uwielbia swoje beztroskie życie. Kończy się ono w momencie, w którym do Charliego wprowadza się jego rozwiedziony brat z synem Jakiem. Od tej pory już nic nie będzie takie samo, za to będzie o wiele zabawniej!

Emisja: poniedzialek – piatek, godz. 17:55
Powtórki: poniedziałek – czwartek, godz. 21:30

JAK POZNAŁEM WASZĄ MATKĘ 9
W kwietniu ciąg dalszy ostatniego sezonu Jak poznałem waszą matkę na antenie Comedy Central. Widzowie niedawno poznali wreszcie wybrankę Teda Mosby’ego (Josh Radnor), teraz dowiedzą się, w jaki sposób zakończy się cała historia. Producenci zapowiedzieli, że finał zaskoczy wszystkich i na długo zapadnie w pamięć.

Emisja: niedziela, godz. 21:30 (dwa odcinki)
Powtórki: sobota - godz. 21:00 (dwa odcinki); niedziela - godz. 19:05 (dwa odcinki)

JEDEN GNIEWNY CHARLIE 4
Już w kwietniu kolejne odcinki czwartego sezonu Jednego gniewnego Charliego. Tym razem fani serialu dowiedzą się, co łączy tytułowego bohatera z uzależnioną od alkoholu panią doktor oraz co sprawi, że Goodson zaniedba swoją grupę terapeutyczną. Ponadto do grupy dołączą nowi pacjenci – alfons i człowiek, który twierdzi, że jest diabłem. Jak potoczą się dalsze losy terapeuty o gniewnym usposobieniu, dowiemy się już w marcu.

Emisja: niedziela, godz. 22:25
Powtórki: piątek – godz. 21:30; sobota – godz.19:35

WEEKENDOWE MARATONY:
Różowe lata siedemdziesiąte 3: 5-6 kwietnia, sobota-niedziela, od godz. 13:50
Dwóch i pół 4: 12-13 kwietnia, sobota-niedziela, od godz. 13:50
Przyjaciele 4: 19-20 kwietnia, sobota – niedziela, od godz. 13:50
Przyjaciele 5: 21 kwietnia, poniedziałek, od godz. 16:40
Jak poznałem waszą matkę 9: 26-27 kwietnia, sobota-niedziela, od godz. 13:50