06. luty 2014
KONFLIKTY, DUMA I UPRZEDZENIE ORAZ POWRÓT DO DZIECIŃSTWA W TEORII WIELKIEGO PODRYWU!

KONFLIKTY, DUMA I UPRZEDZENIE ORAZ POWRÓT DO DZIECIŃSTWA W TEORII WIELKIEGO PODRYWU!

W najnowszych odcinkach Teorii wielkiego podrywu okaże się, że zwykłe podchody mogą stać się przyczyną wielu konfliktów i ukażą bohaterów z zupełnie innej strony. Widzowie dowiedzą się też, jak wyglądało dzieciństwo Leonarda i dlaczego Sheldon postanowił przeczytać Dumę i uprzedzenie. Trzeci i czwarty odcinek siódmego sezonu serialu już w tę niedzielę w Comedy Central.
W trzecim odcinku siódmego sezonu Teorii wielkiego podrywu Raj postanowi zorganizować dla swoich przyjaciół podchody. Jednak bohaterowie nie będą rywalizować między sobą w parach, lecz skład drużyn zostanie wylosowany. Z tej przyczyny Penny razem z Sheldonem będzie próbowała rozwiązać zagadki, Leonard pozna nowe, bardziej przerażające oblicze z pozoru delikatnej Bernadette, a Howard i Amy, spędzając wspólnie czas, zbliżą się do siebie.
Natomiast w czwartym odcinku, Sheldon będzie chciał zemścić się na Amy po tym, jak dziewczyna wytknęła nieścisłości w jego ukochanym filmie. Postara się znaleźć błędy w jej ulubionej powieści Duma i uprzedzenie. W międzyczasie Penny, ku wielkiemu niezadowoleniu Leonarda, kupi książkę jego mamy. Naukowa lektura poświęcona wychowywaniu dzieci w dużej mierze będzie skupiać się na dzieciństwie Leonarda – nie zabraknie w niej i jego zdjęć. Będzie więc wiele powodów do niezręcznych pytań, okaże się też, że jego dzieciństwo było pasmem wychowawczych eksperymentów do badań…
Już ponad 6 lat ekscentryczni bohaterowie Teorii wielkiego podrywu goszczą na naszych ekranach. Od tego czasu serial zdobył ponad 20 prestiżowych nagród. Sam Jim Parsons, odtwórca roli Sheldona, zgarnął aż 6 statuetek – m.in. cztery Emmy i jedną Grammy. Za to Teoria wielkiego podrywu została okrzyknięta najlepszym serialem komediowym aż pięć razy.