13. luty 2014
SHELDON COOPER CELEBRYTĄ!

SHELDON COOPER CELEBRYTĄ!

W najnowszych odcinkach Teorii wielkiego podrywu Amy rozpocznie pracę
na Caltech, co stanie się powodem niejednej sprzeczki. Dodatkowo Howard postanowi wspiąć się na wyżyny romantyzmu, a Sheldon będzie przygotowywał się do roli celebryty. To wszystko już w tę niedzielę w Comedy Central.
Piąty odcinek Teorii wielkiego podrywu przyniesie wiele kłótni. Amy oświadczy, że zaczyna pracę na Caltech, w czym Cooper początkowo nie będzie wiedział żadnego problemu. Jednak w trakcie rozmowy z resztą kumpli dojdzie do wniosku, że bycie zatrudnionym w tym samym miejscu nie jest najlepszym pomysłem. Howard również przyzna, że ostatnia rzecz o jakiej marzy, to widzieć codziennie Bernadette w pracy i w domu. Kiedy żona dowie się o jego wyznaniu nie omieszka mu się za to odpłacić…
W szóstym odcinku serialu widzowie przekonają się, co Howard potrafi zrobić z miłości. Jednocześnie zobaczą, jak wielką trudność sprawia Penny bycie romantyczną. Na szczęście pomoże jej Raj.
Dodatkowo, Sheldon przez przypadek dokona naukowego odkrycia. Zafascynowany swoim geniuszem postanowi zawczasu przygotować się na wielką sławę,
która w jego mniemaniu wkrótce go czeka. Jak nietrudno się domyślić, dla przyjaciół Coopera nie będzie to najłatwiejszy czas.