14. marzec 2014
ŚMIERĆ I ROMANS W DWÓCH SPŁUKANYCH DZIEWCZYNACH

ŚMIERĆ I ROMANS W DWÓCH SPŁUKANYCH DZIEWCZYNACH

W najnowszych odcinkach Dwóch spłukanych dziewczyn Caroline dowie się, że zmarła jej ukochana niania. Dodatkowo, między nią a wykładowcą Max zacznie iskrzyć. Co z tego wyjdzie? Odpowiedź już w tę niedzielę w Comedy Central.

Podczas przeglądania porannej gazety, Caroline natknie się na nekrolog swojej ulubionej niani. Dziewczyna postanowi więc wraz z Max pojechać na jej pogrzeb, by godnie uczcić pamięć opiekunki. Caroline przekonana, że cała rodzina zmarłej będzie wzruszona jej obecnością, zdziwi się, kiedy będąc na uroczystości nikt nie będzie jej pamiętał.
W tym samym czasie Sophie, ze swoim specyficznym wdziękiem, zacznie wspominać swoją nianię, która zajmowała się nią w Polsce. Nie będzie to zwyczajna opowieść…
Natomiast w dwunastym odcinku Dwóch spłukanych dziewczyn, między Caroline a nauczycielem ze szkoły cukierniczej Max zaiskrzy. Ciągłe, dwuznaczne smsy sprawią, że Caroline nie będzie mogła myśleć o niczym innym. Czy ta znajomość przerodzi się w coś poważnego? Odpowiedź już w tę niedzielę w Comedy Central.