31. styczeń 2014
NAJSŁYNNIEJSZA KUJONKA Z „TEORII WIELKIEGO PODRYWU” NAPRAWDĘ MA DOKTORAT Z NEUROBIOLOGII!

NAJSŁYNNIEJSZA KUJONKA Z „TEORII WIELKIEGO PODRYWU” NAPRAWDĘ MA DOKTORAT Z NEUROBIOLOGII!

Mayim Bialik, aktorka wcielająca się w Amy w kultowej „Teorii wielkiego podrywu”, gra doktora neurobiologii. Jednak mało kto wie, że aktorka w rzeczywistości również jest naukowcem…

Amy, dziewczyna ekscentrycznego Sheldona (w tej roli genialny Jim Parsons)
z wykształcenia jest neurobiologiem, pracującym na pobliskiej uczelni. Ich znajomość rozpoczęła się przez portal randkowy - Raj i Howard bez wiedzy Coopera, zaczęli szukać dla swojego przyjaciela połówki w sieci i tak natknęli się na Amy. Po pewnym czasie sam Sheldon przyznał, że Amy jest jego damską wersją. Ich związek jednak nie opiera się na namiętnej miłości – jest to raczej naukowe, niekonwencjonalne partnerstwo.

Nie każdy jednak wie, że Mayim Bialik z wykształcenia jest również neurobiologiem. Jej rola została rozpisana dużo wcześniej - zanim twórcy serialu zrobili casting. Fakt, że bohaterka sitcomu ma dyplom dokładnie z tej samej dziedziny co aktorka, jest czystym przypadkiem. W jednym z wywiadów Bialik wyznała, że jej naukowa wiedza często pomaga w pracy na planie. Scenarzyści bowiem czasem proszą ją o sprawdzenie, czy w tekście nie ma merytorycznych błędów.

Co więcej, Mayim również świetnie dogaduje się z twórcami „Teorii” w temacie zamiłowania do komiksów i science fiction. Jak przyznała, kocha odwiedzać sklepy
z komiksami i uwielbia jeździć na targi Comic Con.

Mayim Bialik widzowie znów będą mogli podziwiać w nowym sezonie „Teorii wielkiego podrywu”. Już w tę niedzielę o 21:00 w Comedy Central rusza siódma seria sitcomu!

Premiera 7. sezonu: 2 lutego, niedziela, godz. 21:00 (dwa odcinki)
Emisja: niedziela, godz. 21:00