13. grudzień 2013

JUSTIN LONG SPOTYKA SIĘ Z ANNĄ FARIS!

Trzeci odcinek najnowszego hitu Comedy Central „Mamuśka” z Anną Faris w roli głównej i gościnnym występem Justina Longa już w tę niedzięlę o godz. 22:20 tylko w Comedy Central.

Tym razem Christy zmęczona byciem kochanką swojego żonatego szefa, postanawia pójść na randkę – pierwszy raz od czasu powrotu na trzeźwą drogę życia. Bonnie da jej radę, by nie opowiadała chłopakowi o swojej przeszłości, ta jednak nie wytrzyma i w najmniej odpowiednim momencie spotkania postanowi opowiedzieć całą historię swojego życia. Kiedy wydawać by się mogło, że ze spotkania nic nie wyjdzie, nowy znajomy (w tej roli świetny Justin Long, znany m.in. z filmów „Szklana Pułapka 4.0” czy „Zack i Miri kręcą porno”) nadal będzie chciał widywać się z Christy.

W tym samym czasie Bonnie postanowi nauczyć hazardu swojego wnuka Roscoe, pozbawiając go kieszonkowego i dając mu niedorzeczne rady.

Nowy serial „Mamuśka” opowiada o Christy, samotnej matce, która właśnie uporała się z nałogiem i stara się rozpocząć nowe życie. W tej roli Anna Faris, znana z wielu komediowych produkcji. Aktorka zagrała m.in. w serii „Straszny film”. Można było także zobaczyć ją u boku samego Hugh Hefnera, gdy wcieliła się w rolę „króliczka”. Tym razem nie będzie kusych strojów, ale na pewno pojawi się wiele okazji do śmiechu, bo Anna Faris w nowej roli jest po prostu genialna.

Z okazji emisji serialu ruszył konkurs Comedy Central i Radia Roxy „Mamuśka – dopiecz jej na święta”, w którym do zgarnięcia są prezenty gwiazdkowe. Aby wygrać kasę na zakupy oraz tablet wystarczy wejść na stronę Comedy Central i wziąć udział w konkursie. Więcej szczegółów na comedycentral.pl oraz w porannym programie Radia Roxy – „Ranne Kakao”.