03. styczeń 2014
KENNEDY DAJE RADY MAMUŚCE!

KENNEDY DAJE RADY MAMUŚCE!

Będą dobre i niedorzeczne rady, rzucanie ciastem oraz wspinaczka. Kolejny odcinek hitu Comedy Central „Mamuśka” już w tę niedzielę o 22:20.

Związek Christy i Adama (w tej roli genialny Justin Long) rozkwita w najlepsze. Dziewczyna jednak boi się, że jej wymarzony facet zostawi ją, jeśli sprawy potoczą się zbyt szybko. W tym celu prosi o radę znajomą Bonnie – staroświecką Marjorie, którą gra świetna Mimi Kennedy („O północy w Paryżu”, „Erin Brockovich”, „Dharma i Greg”). Bonnie i Marjorie zaczynają sprzeczać się czy dziewczyna powinna od razu skonsumować związek, czy grać niedostępną.
Podczas wycieczki w góry ze swoim nowym chłopakiem Christy postanawia wykorzystać rady Marjorie. Czy wyjdzie jej to na dobre?
W tym samym czasie były chłopak Christy – manager restauracji, w której pracuje, nie może znieść, że dziewczyna umawia się z kimś innym i zaczyna sabotować tę znajomość…
Nowy serial „Mamuśka” opowiada o Christy, samotnej matce, która właśnie uporała się z nałogiem i stara się rozpocząć nowe życie. W tej roli Anna Faris, znana z wielu komediowych produkcji. Aktorka zagrała m.in. w serii „Straszny film”. Można było także zobaczyć ją u boku samego Hugh Hefnera, gdy wcieliła się w rolę „króliczka”. Tym razem nie będzie kusych strojów, ale na pewno pojawi się wiele okazji
do śmiechu, bo Anna Faris w nowej roli jest po prostu genialna.
Kolejny odcinek „Mamuśki” w już w tę niedzielę o godz. 22:20 tylko w Comedy Central.