25. październik 2013
PREMIERA OSTATNIEGO SEZONU SERIALU JAK POZNAŁEM WASZĄ MATKĘ JUŻ W TĘ NIEDZIELĘ!

PREMIERA OSTATNIEGO SEZONU SERIALU JAK POZNAŁEM WASZĄ MATKĘ JUŻ W TĘ NIEDZIELĘ!

TED W KOŃCU ZDRADZI, JAK POZNAŁ SWOJĄ UKOCHANĄ!

Josh Radnor, Jason Segel, Cobie Smulders, Neil Patrick Harris i Alyson Hannigan powracają w ostatnim sezonie kultowego serialu Jak poznałem Waszą matkę. Na zakończenie tej historii widzowie czekali aż osiem lat. Premiera finałowego sezonu serii już w niedzielę o 22:00 na kanale Comedy Central!

Jedna z największych zagadek ostatniej dekady zostanie w końcu rozwiązana. Fani serialu Jak poznałem Wasza matkę nareszcie poznają wybrankę Teda. Dowiedzą się też, w jaki sposób zakończy się historia grupki nierozłącznych przyjaciół. Zanim jednak to nastąpi, czeka ich jeszcze wiele emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Ósmy sezon Jak poznałem Waszą matkę zakończył się wieloma niewiadomymi. Producenci pozostawili fanów serialu z mnóstwem pytań i wątpliwości. Czy Ted opuści swoje ukochane miasto i wyjedzie do Chicago? Jak na wiadomość o awansie Marshalla zareaguje Lily, która cieszy się na myśl o przeprowadzce do Włoch? Czy Robin i Barney naprawdę wezmą ślub? Już dziś niektóre z tych pytań znajdą swoje odpowiedzi. Premiera finałowego sezonu Jak poznałem Wasza matkę
o godzinie 22:00 na kanale Comedy Central!

Premiera sezonu 9: 27 października, godz. 22:00