24. wrzesień 2013
ALEC BALDWIN I JUSTIN TIMBERLAKE POKONANI  PRZEZ NERDA I PREZENTERA TELEWIZYJNEGO!  BAZINGA!

ALEC BALDWIN I JUSTIN TIMBERLAKE POKONANI PRZEZ NERDA I PREZENTERA TELEWIZYJNEGO! BAZINGA!

22 września w Los Angeles odbyła się gala, podczas której rozdane zostały prestiżowe nagrody EMMY 2013. Aż siedem nominacji otrzymał dobrze znany polskim widzom serial Teoria wielkiego podrywu. Doceniona została przede wszystkim gra aktorska, nie tylko stałej obsady, ale także gości. Triumfował Jim Parsons i Bob Newhart!

Jim Parsons otrzymał nagrodę dla Najlepszego Aktora Serialu Komediowego za kreację Sheldona Coopera – fizyka z mnóstwem fobii i dziwacznych przyzwyczajeń, który jest jednym z głównych bohaterów Teorii wielkiego podrywu. W wyścigu po nagrodę Parsons pokonał Louiego C.K., Dona Cheadle’a, Matta LeBlanca i Aleca Baldwina! Jest to już jego trzecia statuetka. Wcześniej aktor triumfował w tej kategorii w 2010 i 2011 roku. Parsons poruszony kolejną wygraną podziękował całej obsadzie oraz zespołowi pracującemu nad serialem.

Nie była to jednak jedyna statuetka dla Teorii wielkiego podrywu. Jedną z nagród zgarnął Bob Newhart znany z takich produkcji jak Szefowie wrogowie czy Legalna blondynka 2. Gościnnie pojawił się też w Teorii, gdzie wcielił się w postać Protona - prezentera programu dla dzieci, którego dni chwały już minęły. To właśnie za tę kreację został nominowany do nagrody za Najlepszy Gościnny Występ w Serialu Komediowym. Aktor wygrał, pokonując niemałą konkurencję. Do walki
o tytuł Newhart stanął razem z Willem Fortem, Bobbym Cannavale, Nathanem Lanem, Louisem C.K
i Justinem Timberlakem. Wzruszony i zaskoczony wygraną 84-letni aktor dziękował żonie, dzieciom oraz obsadzie Teorii wielkiego podrywu, która gorąco namawiała go do występu w serialu.

Dodatkowo, serial został nagrodzony w kategorii Outstanding Technical Direction, Camerawork, Video Control For A Series.
Teorię Wielkiego Podrywu - najśmieszniejszy sitcom ostatnich lat i kopalnię kultowych tekstów, można w Polsce oglądąć w Comedy Central.

Megamaraton Teorii wielkiego podrywu: 12 – 13 października, sobota – niedziela, od godz. 14:00.

Więcej o Comedy Central zawsze na www.comedycentral.pl, na Facebooku http://www.facebook.com/ccpl, twitterze www.twitter.com/ComedyCentralPL oraz Instagramie http://instagram.com/comedycentralpl.

Kontakt:
Magdalena Marzec
T: +48 22 444 48 36
magdalena.marzec@mslgroup.com