01. październik 2013
NADCHODZI DRUGI SEZON COMMUNITY!

NADCHODZI DRUGI SEZON COMMUNITY!

Już dziś rozpocznie się drugi sezon serialu „Community”. Zobacz, co nowego dzieje się w Greendale College!

W październiku na antenie Comedy Central widzowie zobaczą drugi sezon serialu „Community”, historii prawnika Jeffa Wingera (Joel McHale), który po utracie fałszywej licencji prawniczej musi powrócić do szkoły, by zdobyć prawdziwy dyplom. Zapisuje się na mało prestiżowy Greendale College i dołącza to zabawnej klasy, pełnej dziwaków o nietypowych zainteresowaniach.

Po powrocie na uczelnię, grupa postanawia zapisać się razem na zajęcia z antropologii. Ekscentryczna nauczycielka (w tej roli legendarna Betty White) spróbuje razem z grupą zgłębić naturę człowieka w bardzo niekonwencjonalny sposób. Z kolei Jeff będzie musiał stawić czoła trudnej sytuacji uczuciowej.

W drugim sezonie fani serialu odkryją jakie dzieciństwo miał Abed (Danny Pudi) i kogo stracił Pierce (Chevy Chase). Zobaczą także gościnnie gwiazdy, m.in. Josha Hollowaya (czyli Sawyera z kultowego serialu „Zagubieni”), Hilary Duff (znaną amerykańską piosenkarkę) czy Drew Careya (gwiazdę „Drew Carey Show”).

Premiera 1. Odcinka: 1 października, wtorek, godz. 21:05

Więcej o Comedy Central zawsze na www.comedycentral.pl, na Facebooku http://www.facebook.com/ccpl, twitterze www.twitter.com/ComedyCentralPL oraz Instagramie http://instagram.com/comedycentralpl.

Kontakt:
Magdalena Marzec
T: +48 22 444 48 36
magdalena.marzec@mslgroup.com