29. sierpień 2013
KĘDZIOR ROZDAJE SPECJALNE BURGERY COMEDY CENTRAL!

KĘDZIOR ROZDAJE SPECJALNE BURGERY COMEDY CENTRAL!

Z okazji premiery najbardziej bezkompromisowego, komediowego programu Comedy Central „Roast Jamesa Franco”, stacja postanowiła przygotować specjalne, pikantne „Comedy Central Burgery”. Mieszkańcy Warszawy już 5 września w pobliżu Cudu nad Wisłą i Pomostu 511 będą mogli za darmo spróbować tych wyjątkowych burgerów, a serwować je będzie najbardziej zakręcony prezenter – Piotrek „Kędzior” Kędzierski!

Smak burgerów, ostry jak żarty zgromadzonych gości na anty-gali „Roast”, na pewno zostanie zapamiętany na długo. Główny bohater show Comedy Central - James Franco ma powody do obaw po tym, jak zostały ujawnione nazwiska osób, które będą z niego żartować. Już 8 września o godzinie 22:00 na antenie Comedy Central przypiekać aktora będą Sarah Silverman, Jonah Hill, Jeff Ross, Natasha Leggaro, Nick Kroll, Billy Hader, Aziz Ansari oraz Andy Samberg. Prowadzącym całe wydarzenie będzie dobry znajomy Jamesa – Seth Rogen.

Kędzior i specjalne „Comedy Central Burgery” będą czekali na fanów programu już 5 września od godziny 18:30 w pobliżu Cudu nad Wisłą i Pomostu 511 (Bulwar Flotylli Wiślanej, przy Pomniku Sapera). Przez cały wrzesień burger będzie dostępney również w menu mobilnej burgerowni Roots Food Truck.

Emisja #FrancoRoast już 8 września w Comedy Central o godz. 22:00.