16. lipiec 2013
JAMES FRANCO ZOSTANIE ZLINCZOWANY!

JAMES FRANCO ZOSTANIE ZLINCZOWANY!

*Producenci uwielbianej przez wszystkich fanów ostrego dowcipu gali Comedy Central Roast upolowali kolejną ofiarę wśród celebrytów z górnej półki. Tym razem na celowników znalazł się aktor James Franco, znany przede wszystkich z takich filmów jak „Spring Breakers”, „Oz Wielki i Potężny” czy serii filmów o Spider-Manie. Już we wrześniu gwiazdor zostanie publicznie „zlinczowany” przez swoich wrogów i przyjaciół.
James na swoim instagramie zamieścił krótki film, w którym oświadcza fanom, że wystąpi w programie.

„Comedy Central Roast” to unikatowe wydarzenie, podczas którego gwiazdy i gwiazdeczki stają się obiektem kpin w formie „komediowego linczu”. „Roast” (z ang.), oznacza „przypiekanie”, więc osoba, która zgodzi się poddać „Comedy Central Roast” zasiada na wygodnym fotelu i wystawia się na docinki ze strony gości, którzy starają się jej jak najbardziej dopiec. Zazwyczaj gośćmi są znani komicy, aktorzy czy sportowcy.

Gala jest emitowana od 1998 roku na antenie Comedy Central. Ceremonię prowadzi
tzw. „roastmaster”, w rolę którego wcielili się już m.in. Jimmy Kimmel i Seth MacFarlane.

W historii programu widzowie mieli już okazję podziwiać lincz takich gwiazd, jak Donald Trump, Roseanne Barr, David Hasselhoff czy Pamela Anderson (geneza jej biustu oczywiście nie pozostała bez komentarza!).

Premiera programu: wrzesień 2013