25. sierpień 2013
COMEDY CENTRAL PADŁO OFIARĄ HAKERA!

COMEDY CENTRAL PADŁO OFIARĄ HAKERA!

W ubiegły piątek fan page Comedy Central został opanowany przez hakera – Pierce’a Hawthorne’a z serialu „Community”, którego premiera odbędzie się już dziś o 21:05. Niestandardowa akcja promocyjna serialu wywołała spory entuzjazm wśród fanów kanału i serialu.

Przez cały weekend facebookowa strona Comedy Central była pełna niepoprawnych treści, które zamieszczał bohater serialu znany przede wszystkim ze swojego niestosownego poczucia humoru. Pierce nabijał się m.in. z innych seriali emitowanych przez kanał Comedy Central, zmienił tło
i zdjęcie profilowe oraz docinał fanom stacji, którzy komentowali jego wpisy.
„Każdy pies znaczy moczem swoje terytorium. A ja leje na ten fanpejdż!” – napisał Pierce po czym usunął logo stacji, wstawiając swoje zdjęcie w zamian. W kolejnym wpisie autor niepoprawnych tekstów postanowił ujawnić się oficjalnie pisząc „Cześć! Jestem Pierce z Community i przejmuję ten wieśniacki portal bo nudą wali na kilometr”. Fani stacji nie zostali obojętni na zmianę komunikacji na Facebooku. Od razu wczuli się w klimat żywo komentując zaistniałą sytuację i nabijając się z Pierce’a.

Serial Community, z którego pochodzi Pierce, to historia studentów, którzy poznają się w kole naukowym hiszpańskiego. Do grupy należy zamknięty w sobie Abed - syn Palestyńczyka i Polki, obsesyjnie interesujący się popkulturą, prawnik Jeff, który na nowo musi zdobyć dyplom oraz zbuntowana Britta. Jest też Annie, kujonka po odwyku, Troy, który z powodu kontuzji stracił sportowe stypendium oraz samotna matka – Shirley.
W „Community” często pojawiają się żarty nawiązujące do popkultury i rozmaitych filmowych gatunków. Są więc odcinki nagrywane w konwencji serialu kryminalnego czy medycznego. Serial
do tej pory zdobył statuetkę Emmy oraz był nominowany do nagród Annie, People’s Choice i Teen Choice.

Premiera: 26 sierpnia, poniedziałek, godz. 21:05
Emisja: poniedziałek – piątek, godz. 21:05